dodavatel kotlů na biomasu
0 výrobků: 0 Kč
« zpět na Kotle Fröling na dřevo

Fröling S4 Turbo

 

Kotel na kusové dřevo se špičkovými vlastnostmi

 

 1. Lambdasonda pro optimální spalování.
 2. Sací ventilátor s regulací otáček pro maximálně pohodlnou obsluhu.
 3. Technologie WOS pro zajištění vysoké účinnosti a komfortní čištění.
 4. Jedinečný design a kvalitní izolační materiál pro výrazné omezení tepelných ztrát.
 5. Velké otvory pro pohodlné čištění.
 6. Modulární řídicí systém založený na mikroprocesorech Lambdatronic S 3200.
 7. Odsávání spalin okolo dvířek pro přikládání „bez kouře“.
 8. Výstelka pro efektivní spalování bez vzniku dehtu.
 9. Velký přikládací prostor pro půlmetrová polena prodlužuje intervaly přikládání.
 10. Automatické zatápění se speciálním vedením vzduchu pro rychlý ohřev vzduchu (volitelná výbava: automatické zapalování).
 11. Nová geometrie spalovací komory pro snížení vzniku zplodin.

 

Zvětšený přikládací prostor pro půlmetrová polena

 

Přínos pro vás:

Kotel S4 Turbo zvládá spalování půlmetrových polen již od výkonu 15 kW. Díky pohodlnému přednímu plnění a velkému přikládacímu prostoru často stačí jediné naplnění na celý den. Zatímco kotel S4 Turbo dodává příjemné teplo, vy máte času na jiné příjemné věci.

 

Nová geometrie spalovací komory

 

Přínos pro vás:

Fröling rozvinul osvědčenou cylindrickou geometrii spalovací komory a nastavil tak nový standard v oblasti vedení vzduchu. Prodloužená dohořívací zóna pak přispívá k dalšímu omezení tvorby emisí. Robustní konstrukce a spalovací komora ze speciální keramiky na bázi karbidu křemíku zaručují vysokou životnost kotle.

 

Standardní technologie WOS

 

Přínos pro vás:

Integrovaný systém optimalizace účinnosti tvoří speciální virbulátory (čistící kartáče) v potrubí výměníku tepla. Pákový mechanismus pak umožňuje pohodlné čištění topných ploch zvenku. I to má podíl na vysoké efektivitě kotlů, čisté topné plochy přeci snižují spotřebu energie.

 

Jedinečné automatické zatápění

 

Přínos pro vás:

Díky speciálnímu vedení primárního vzduchu je u kotle S4 Turbo, na rozdíl od tradičních kotlů pro zplyňování dřeva, možné bezprostředně po zapálení uzavřít dvířka. Ještě snadnější to je v případě vybavení kotle volitelným modulem automatického zapalování. Pohodlněji už dřevem topit nejde.

 

Speciální odsávání spalin

 

Přínos pro vás:

Speciální technologie odsávání spalin se i při přikládání stará o to, aby se do okolí kotle nedostal žádný kouř. Získáte tak jistotu příjemného a čistého prostředí při obsluze.

 

Sací ventilátor s regulací počtu otáček

 

Přínos pro vás:

Spolehlivost kotle S4 Turbo zajišťuje integrovaný sací ventilátor, díky kterému lze kotel bez problémů spustit i se studeným komínem. Regulace otáček sacího ventilátoru navíc optimalizuje proces spalování a přizpůsobuje výkon požadavkům uživatele.

 

Automatické řízení provozu

 

Přínos pro vás:

S novým systémem řízení kotle S 3200 míří Fröling do budoucnosti. Uživatelsky optimalizovaná obslužná jednotka a individuálně nastavitelný pozorovací úhel garantují přehledné zobrazení všech provozních stavů. Díky optimalizované struktuře uživatelské nabídky je ovládání kotle intuitivní. Nejdůležitější funkce lze pohodlně ovládat pomocí vyhrazených tlačítek.

 

Vlastní sběrnice Fröling umožňuje nezávislou montáž rozšiřujících modulů na různé prvky systému – na kotel, na rozvaděč topení, na zásobník, do obývacího pokoje i sousedního domu: lokální řídící prvky je možné namontovat všude, kde jsou potřeba. Další výhodou systému je minimální náročnost na kabelové propojení. Ještě větší komfort nabízí pokojové dálkové ovládání RBG 3200, které zobrazuje provozní stav kotle a umožňuje z pohodlí obývacího pokoje nastavit všechny důležité parametry vytápění.

frage | internetové aplikace
© 2016 MORUS, s.r.o.